Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Forum na temat Duloksetyna

Komentarze na temat Cymbalta, Yentreve, Depratal, Duloxetine Sandoz, Dulsevia, Duloxetine Mylan, Duloxetine +pharma, Dutilox

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA KARTA LEKU

Imię lub nick:

Twój komentarz:Przepisz token:

tokKomentarze internautów:

2021-09-29 / Emi

Nie polecam!!!!!!

2021-08-12 / Ewa

Dostalam lek na bole glowy,kregoslupa,mowilam lekarzowi,ze moj organizm nie toleruje takich lekow ,bol miesni,wymioty,suchos w ustach ,bol glowy,kolatanie serca,rano kac i rozbicie ogolne ,straszne ,lepiej zyc bez leku majac objawy bolowe niz tym sie truc bo to nie pomaga a dobija niszczac watrobe,zoladek,nerki ,ja nie mam depresji tylko przewlekly bol z racji choroby kregosupa z uciskiem na nerwy i napiecie miesni wywolane zwyrodnieniami ,teraz takie leczenie kregoslupa u neurologow mam brac leki na padaczke jak uslyszalam ,nie dla mnie

2021-06-08 / Kaja

brałam depratal 30 mg i odstawiłam ponieważ zrobiłam się bardzo nerwowa i dostałam silnych lęków . ten sam psychiatra przepisał mi teraz duloxetine pharma i wreszcie już sama zgłupiałam , bo przecież to jest to samo ?????? może czegoś jednak nie rozumiem ......?????

2021-04-25 / Renata

Źle się czuję. Odstawiłam. Sama około3 tyg temu. Myśli samobójcze i niemoc. Brak uczuć i, jadłowstręt. Nie mam siły żyć.

2020-12-11 / PoszkodowanyPacjent

Cierpię bardzo bolesne efekty odstawienne tej substancjii i musze sie tym z wami podzielic, tym pytaniem, które zadaje Dlaczego główny producent duloksetyny firma "Eli Lilly", która została wielokrotnie pozwana, przez rzesze ludzi poszkodowane przez ten "lek" nie poinformowała polskich lekarzy psychiatrów o tym, że duloksetyna powoduje chore, bolesne efekty odstawienne u ludzi stosujących ten lek. Producent "Eli Lilly" twierdził przy sprzedaży leku, jeszcze przed przegraniem procesów sądowych, zachwalając zalety duloksetyny na której zarobił miliardy dolarów, że zaledwie jeden procent pacjentów uzależni się fizycznie i będzie przechodziło proces odstawienny, jednak procentowo ilosc osob przechodzących bolesne efekty odstawienne wynosi więcej niż 45% pacjentów. (takie informacje mozna wyczytac wpisujac frazę "cymbalta lawsuit" w google. Polski internet milczy w amerykańskim huczy. Pytam dlatego, że sam bardzo cierpie z powodu duloksetyny a dokładniej przez jej Bardzo bardzo bolesne efekty odstawienne, które są dużo, dużo gorsze niż wszystkie symptomy i bóle z którymi poszedłem do lekarza przed wzięciem leku pomnożone razy dziesięc. Trochę pomógł, przestał działać i teraz nie mogę go odstawić. Jak próbuję, to cierpię dziesiątki efektów odstawiennych, których nie mam już siły nawet kolejny raz wymieniać. Wymienię kilka: ból głowy, wymioty, nudności, rozwolnienie, ból brzucha, bóle w klatce piersiowej, bóle kręgosłupa, bóle kolan, bóle łokci, bóle głowy, bóle karku, bóle paliczków palców obu dłoni, ciągnące bóle nerwu w szyi, nadmierna potliwość, bezsenność, kompletny brak apetytu - wręcz jadłowstręt, kompletny brak energii, niezdolnosc do pracy, depresja, idealizacja samobojstwa, ogólne osłabienie organizmu, niezdolność prowadzenia pojazdów, zawroty głowy - to wszystko byłbym w stanie wytrzymać, natomiast jeden z efektów odstawiennych tzw. brainzaps, o którego istnieniu nie wiedziałem, i nikomu nie życzę aby tego doświadczał, otóż brainzaps - jest zdefiniowany w nauce, wystarczy przeszukać angielską literaturę psychiatryczną, opiszę jak ja to odczuwam - jest to nagły, przeszywający, elektryczny ból, przypominający do złudzenia porażenie prądem, zlokalizowany w czaszce. 12h od odstawienia leku, oprócz tych efektów, które wymieniłem pojawiają się właśnie te brainzapsy, które powodują, że nie jestem w stanie się ruszyć bo każdy ruch powoduje natychmiastowy ból, przypominający porażeniem paralizatorem w mózg. Jest to paraliżujący ból powodujący u mnie krzyk i przeklinanie oraz napady agresji. Dlaczego?

2020-05-14 / Stanisław

Jedni odradzają, drudzy polecają. Sprawdza się tutaj prawda, że leki psychiatryczne to totolotek. Każdy pacjent reaguje inaczej, więc trzeba "przelecieć" trochę leków, aby trafić na swój. Dlatego, że zależy, z którymi zaburzeniami mózgu (w tym aminy) mamy do czynienia.

2019-05-07 / Lenkadepresja

Witam. Bralam od listopada Do swiat 15 kwietnia. Dawka byla od 30 mg Do 120mg. Niestety Nic Nie pomoglo tylko wprowadzilo wieksza depresje, nerwowosc, skoki nastroju, bezsennosc, zle samopoczucie, niechec do pracy, niechec spotkania sie z ludzmi, coraz ciesciej Nie wychodzilam z domu, nudnosci, zaparcia, nadwaga. Odstawilam sama stopniowo. Po 3 tygodniach Nie czuje sie zamulona, wraca sen ( kilka godzin ale mocny wreszcze) czuje Ze zaczynam zyc! Wrocilam Do rolek, fitnessu. Fakt dlugo jeszcze bedzie okres rekonwaliscecji po lekach ( okolo pol roku) ale Nie podaje sie Wiec odradzam ten lek. Pozdrawiam

© 2012-2022 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę!

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny