Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: https://endomed.net.pl/?dzial=depilacja-laserowa-torun-vectus-palomarMedycyna Estetyczna ToruńWynajem samochodów Toruń

Substancja czynna:

Sertralina

Nazwy Handlowe:

Asentra, Asertin, Luxeta, SertaHEXAL, Sertraline Arrow, Setaloft, Setaratio, Sertagen, Stimuloton, Zoloft, Zotral

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA ZOBACZ OCENY INNE LEKI Z TEJ GRUPY PRZEJDŹ DO FORUM

Grupa leków:

SSRI, Selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny

Opis tej grupy leków:

Niejednorodna pod względem chemicznym grupa psychoanaleptycznych leków antydepresyjnych. Powodują zwiększenie stężenia neuroprzekaźnika serotoniny (5-hydroksytryptaminy) w przestrzeni międzysynaptycznej poprzez hamowanie jego wychwytu zwrotnego.

Szczegółowy opis tego leku:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do przepisanego Tobie leku przez lekarza specjalistę. Jest tam umieszczony szczegółowy wykaz, m.in. wskazań do leczenia, dawkowania (stosuj się do zaleceń lekarza prowadzącego), skutków ubocznych, interakcji, jak i działań niepożądanych.

Opis leku:

Oceń Sertralina

Imię lub nick:

Twoja ocena skuteczności leku:

Zaburzenia, z którymi się zmagasz:

Ile miesięcy bierzesz ten lek:


Cena leku: złote

Twój komentarz na temat tego leku (np. efekty, dawkowanie, skutki uboczne, czy zmienił się obraz krwi):Przepisz token:

tok

Ocena internautów: 4.0 PRZEJDŹ DO FORUM

2018-09-17 · Sova · Leczenie tym lekiem trwa 3 miesiące na: Stres Pourazowy · Lek kupiony za: 20 zł · Ocena: 4

Zaczynałam od dawki 25mg do 50mg w pierwszym miesiącu. Niestety poprawa była minimalna, wciąż ciągłe poczucie lęku, paraliżujące ataki paniki. W kolejnym miesiącu dawka została podniesiona do 75mg, a następnie do 100mg. Wtedy też nastąpiła znacząca poprawa, ale też wystąpiła apatia. Jednakże lęki zniknęły całkowicie. Przez poczucie apatii dawka została podniesiona do 125mg, a następnie do 150mg. Największym problemem jest spadek libido oraz praktycznie niemożność dojścia do orgazmu. Problem spotkania z ludźmi mi spadłą, choć jak już poszłam na przyjęcie to świetnie się bawiłam, bez lęków, strachu, więc ogólnie lek oceniam pozytywnie. Prócz tej znieczulicy i spadku libido nie ma innych poważnych efektów ubocznych.

2016-12-27 · piotr78787878 · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: chad · Lek kupiony za: 5 zł · Ocena: 4

widac poprawe po tygodniu w dawce 50 mg mniej zmęczenia wieksza aktywnosc chęć do zycia jeszcze lekkie stany lękowe ale da sie wytrzymac na kazdego kazda dawka moze działać inaczej w dzień brak snu nie podawac leku na noc ze względu na bezsennosc


© 2019 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę! info@lekipsychiatryczne.pl

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na info@lekipsychiatryczne.pl. Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny