Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: • Depilacja laserowa Toruń

Substancja czynna:

Sertralina

Nazwy Handlowe:

Asentra, Asertin, Luxeta, SertaHEXAL, Sertraline Arrow, Setaloft, Setaratio, Sertagen, Stimuloton, Zoloft, Zotral

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA ZOBACZ OCENY INNE LEKI Z TEJ GRUPY PRZEJDŹ DO FORUM

Grupa leków:

SSRI, Selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny

Opis tej grupy leków:

Niejednorodna pod względem chemicznym grupa psychoanaleptycznych leków antydepresyjnych. Powodują zwiększenie stężenia neuroprzekaźnika serotoniny (5-hydroksytryptaminy) w przestrzeni międzysynaptycznej poprzez hamowanie jego wychwytu zwrotnego.

Szczegółowy opis tego leku:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do przepisanego Tobie leku przez lekarza specjalistę. Jest tam umieszczony szczegółowy wykaz, m.in. wskazań do leczenia, dawkowania (stosuj się do zaleceń lekarza prowadzącego), skutków ubocznych, interakcji, jak i działań niepożądanych.

Opis leku:

Oceń Sertralina

Imię lub nick:

Twoja ocena skuteczności leku:

Zaburzenia, z którymi się zmagasz:

Ile miesięcy bierzesz ten lek:


Cena leku: złote

Twój komentarz na temat tego leku (np. efekty, dawkowanie, skutki uboczne, czy zmienił się obraz krwi):Przepisz token:

tok

Ocena internautów: 3.7 PRZEJDŹ DO FORUM

2021-08-06 · Peter 17y/o · Leczenie tym lekiem trwa 4 miesiące na: Zaburzenia lekowe uogolnione i napadowe · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 4

Lek jest super. Od 4 mscy biore dawke 200mg codzuennie rano i moze skutecznosc leku ujawnia sie dopiero po tygodniu lub dwoch ale dziala fantastycznie. Psychiatra faszerowal mnie benzodiazepinami i neuroleptykami a wystarczyla mi tak naprawde tylko sertralina i po zmianie psychiatry to widze.

2021-07-11 · maciej · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: depresja po lekach · Lek kupiony za: 14 zł · Ocena: 2

Mam przepisane sertraliny w dawce 100mg. Jednak lekarz nie zalecił ninja brać ten lek wiem że od 5ómg,po tygodniu 100mg, po jakiś dwóch tygodniach 150.mg, a potem piramidanida odwrotna Proszę o poradę mężczyzna 90kg

2021-06-11 · Gixi · Leczenie tym lekiem trwa 16 miesięcy na: depresja · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 5

Zapowiedziano mi że lek nie działa natychmiastowo. Moje efekty uboczne to: nadmierny apetyt, euforia (3 dni), nudności, ból głowy, nadpobudliwość. Minęły po około 2-3 tygodniach stosowania. W stanie w jakim byłam efekty uboczne nie stanowiły dla mnie jakiegoś wyzwania. I tak czułam się zmęczona, zestresowana, bolała mnie głowa, wszystkiego się bałam, nie miałam siły na nic i na wszystko patrzyłam negatywnie. Jestem zadowolona z efektów. Już nie jestem taka pesymistyczna i płaczliwa. Potrafię na wszystko spojrzeć z dystansem. Mam energię do codziennego wstawania. Lek wbrew temu co mówili nie powoduje wcale uczucia otumanienia i "naćpania". Cicho z dnia na dzień poprawia jakość życia.

2020-07-11 · Do Mickey · Leczenie tym lekiem trwa 13 miesięcy na: depresja · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 5

Ale to powoduje prawie każdy lek z grupy SSRI. Szkoda, że przerwałeś w momencie, w którym góra za kilka dni by to wszystko zanikło o czym piszesz.

2020-06-27 · Mickey · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: depresja · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 2

lek bralem (niestety) niecaly tydzien po 25mg/dobe :( na plus podwyzszone libido, zwiekszenie koncentracji przy np.czytaniu lub ogladaniu tv, delikatnie lepsze samopoczucie na poczatku, natomiast na MINUS przez duze M: astronomiczny wrecz kosmiczny spadek apetytu i nawet przy zmuszaniu sie jedzenie 1/10 tego co normalnie. Organizm w jakis nadprzyrodzony sposob potrzebuje jedynie mikroskopijne ilosci pokarmu, co w tym przypadku moglby doprowadzic do sytuacji rodem z obozow koncentracyjnych. Proba zjedzenia normalnego posilku konczyla sie wymiotami lub wielogodzinnym odruchem wymiotnym i lezeniem plackiem przez pol dnia az przejdzie. Poza tym po kilku dniach jakies dziwne kolatanie serca, mega niepokoj ruchowy, problemy z jakimkolwiek dluzszym zasnieciem pomijam. Ogolnie w moim przypadku bardzo NIE POLECAM!!! Przyjmuje argumentacje lekarzy, ze wszystko zalezy od indywidulnej reakcji organizmu, tutaj sertagen nie zdal egzaminu.

2018-09-17 · Sova · Leczenie tym lekiem trwa 3 miesiące na: Stres Pourazowy · Lek kupiony za: 20 zł · Ocena: 4

Zaczynałam od dawki 25mg do 50mg w pierwszym miesiącu. Niestety poprawa była minimalna, wciąż ciągłe poczucie lęku, paraliżujące ataki paniki. W kolejnym miesiącu dawka została podniesiona do 75mg, a następnie do 100mg. Wtedy też nastąpiła znacząca poprawa, ale też wystąpiła apatia. Jednakże lęki zniknęły całkowicie. Przez poczucie apatii dawka została podniesiona do 125mg, a następnie do 150mg. Największym problemem jest spadek libido oraz praktycznie niemożność dojścia do orgazmu. Problem spotkania z ludźmi mi spadłą, choć jak już poszłam na przyjęcie to świetnie się bawiłam, bez lęków, strachu, więc ogólnie lek oceniam pozytywnie. Prócz tej znieczulicy i spadku libido nie ma innych poważnych efektów ubocznych.

2016-12-27 · piotr78787878 · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: chad · Lek kupiony za: 5 zł · Ocena: 4

widac poprawe po tygodniu w dawce 50 mg mniej zmęczenia wieksza aktywnosc chęć do zycia jeszcze lekkie stany lękowe ale da sie wytrzymac na kazdego kazda dawka moze działać inaczej w dzień brak snu nie podawac leku na noc ze względu na bezsennosc


© 2012-2024 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę!

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny