Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: • Depilacja laserowa Toruń

Substancja czynna:

Risperidon

Nazwy Handlowe:

Rispolept

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA ZOBACZ OCENY INNE LEKI Z TEJ GRUPY PRZEJDŹ DO FORUM

Grupa leków:

Neuroleptyki, przeciwpsychotyczne, Leki redukujące objawy pozytywne choroby: urojenia i omamy jak i wpływające na negatywne objawy schizofrenii, takie jak np. apatia i ubogość wypowiedzi

Opis tej grupy leków:

Grupa leków stosowanych w leczeniu zaburzeń psychicznych głównie schizofrenii oraz innych psychoz, w przebiegu których występują objawy wytwórcze: urojenia, omamy oraz zaburzenia aktywności, uczuciowości, świadomości.

Szczegółowy opis tego leku:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do przepisanego Tobie leku przez lekarza specjalistę. Jest tam umieszczony szczegółowy wykaz, m.in. wskazań do leczenia, dawkowania (stosuj się do zaleceń lekarza prowadzącego), skutków ubocznych, interakcji, jak i działań niepożądanych.

Opis leku:

Oceń Risperidon

Imię lub nick:

Twoja ocena skuteczności leku:

Zaburzenia, z którymi się zmagasz:

Ile miesięcy bierzesz ten lek:


Cena leku: złote

Twój komentarz na temat tego leku (np. efekty, dawkowanie, skutki uboczne, czy zmienił się obraz krwi):Przepisz token:

tok

Ocena internautów: 1.0 PRZEJDŹ DO FORUM

2021-10-04 · Pit · Leczenie tym lekiem trwa 3 miesiące na: Schizofrenia paranoidalna · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 1

Po leku PS nie polecam

2012-01-16 · Odrzuciłem Rispolept · Leczenie tym lekiem trwa 4 miesiące na: Nerwica natręctw - sugerowane początkowo zaburzenia psychotyczne · Lek kupiony za: ok. 3 zł · Ocena: 1

Stanowczo odradzam brania tego leku. Leczenie rispoleptem powoduje jedynie niszczenie zdrowych neuronów i resztek oporności psychicznej (uniemożliwia walkę z natrętnymi myślami - stają się jeszcze bardziej natarczywe). Byłem po nim tylko blady i ospały. Nie mogłem w ogóle myśleć realnie. Psychiatra, mimo iż jego żona jest terapeutką, nie chciał mnie zapisać na psychoterapię tylko jak na króliku doświadczalnym testował dawkę leku. Jeżeli psychiatra (zwłaszcza młody, gdyż stary mógłby być kształcony wg. dostępnych w tamtych czasach normach) proponuje wam psychotropy zamiast antydepresanty i unika wypisania skierowania na psychoterapię należy bezzwłocznie podziękować takiemu człowiekowi za "współpracę". Świadczy tylko o jego braku profesjonalnego podejścia do własnej pracy.


© 2012-2023 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę!

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny