Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: • Depilacja laserowa Toruń

Substancja czynna:

Metylofenidat

Nazwy Handlowe:

Concerta, Medikinet, Ritalin

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA ZOBACZ OCENY INNE LEKI Z TEJ GRUPY PRZEJDŹ DO FORUM

Grupa leków:

DRI/DARI, Inhibitory wychwytu zwrotnego dopaminy

Opis tej grupy leków:

DRI/DARI, to rodzaj leków, które działają jako inhibitory wychwytu zwrotnego dla neuroprzekaźnika dopaminy poprzez blokowanie działania jego transportera.

Szczegółowy opis tego leku:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do przepisanego Tobie leku przez lekarza specjalistę. Jest tam umieszczony szczegółowy wykaz, m.in. wskazań do leczenia, dawkowania (stosuj się do zaleceń lekarza prowadzącego), skutków ubocznych, interakcji, jak i działań niepożądanych.

Opis leku:

Oceń Metylofenidat

Imię lub nick:

Twoja ocena skuteczności leku:

Zaburzenia, z którymi się zmagasz:

Ile miesięcy bierzesz ten lek:


Cena leku: złote

Twój komentarz na temat tego leku (np. efekty, dawkowanie, skutki uboczne, czy zmienił się obraz krwi):Przepisz token:

tok

Ocena internautów: 4.0 PRZEJDŹ DO FORUM

2020-12-27 · Daniel · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: zza - na trzeźwo ponad rok, napady lękowe, niska samoocena, DDA, cechy osobowości nieprawidłowej, sporo stresu w pracy · Lek kupiony za: 29 zł · Ocena: 4

Choć coś mi się natknęło nad silną złą interreakcją z duoleksytyną-póki co wszystko jest ok, duoleksyt.+pregabalgina biore na wyrównanie nastroju (małe dawki), do tego benzo różnego rodzaju na lęki, spanie i uspokojenie - nie piję ponad rok a niestety nieraz powystrzrlałbym wszystkich, dzięki medikinet 20 zacząłem brać benzo tylko na noc! Pregabalginę biorę regularnie ale medikinet rewelka!biorę rozsądnie wystarcza mi 0,5-1 tabletki dziennie 20 mg i nie mam ochoty podnosić, tak jak benzo biorę regularnie alprazolamum(alprox) z cloranxenem, czasem nawet clonozepanem aby nie przyzwyczaić organizmu do 1 substancji a co za tym idzie podejrzewam do zwiększenia dawki, nie latam, nie fruwam ale działam sensownie, konkretnie i chętnie z przyjemnością, na noc dodatkowo estazolan czasem luminal (phenobarbital dokładnie bo luminal wycofali chyba?), jedyny problem z popędem, ale mam zapas niebieskich pigułek od lekarza (tzn. nie mam problemów z 1 razem o ile łaska jest konkretna - a w moim świecie nie ma z tym problemów, gorzej dojść 2 raz, ale niebieskich tabletek jeszcze nie brałem boję się skoku ciśnienia, do tego piracetamum 1200 rano obowiązkowo głównie przeciw udarowi bo jestem po 40 stce i sporo palę ale też pomaga mi piracetam w kwestii jakby zabezpieczenia mózgu, witaminy, był jeszcze epizod z tramalem 200 bo mi kręgosłup siada ale jak wyczytałem tramal+benzo=the end to z dnia na dzień odstawiłem, biorę silne niestereidowe przeciwzapalne i jako tako z tym bólem, reasumując teraz jest spoko +chęć i energia +koncentracja i przemyślane decyzje a także niweluje zmęczenie (chwała, że odstawiłem tramadol bo bywało, że wyłączałem się np. przy stole i koniec spanko.


© 2012-2023 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę!

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny