Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: https://endomed.net.pl/?dzial=depilacja-laserowa-torun-vectus-palomarMedycyna Estetyczna ToruńWynajem samochodów Toruń

Substancja czynna:

Escitalopram

Nazwy Handlowe:

Lexapro, Mozarin, Elicea, Escitil, Pramatis, Lenuxin, Depralin

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA ZOBACZ OCENY INNE LEKI Z TEJ GRUPY PRZEJDŹ DO FORUM

Grupa leków:

SSRI, Selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny

Opis tej grupy leków:

Niejednorodna pod względem chemicznym grupa psychoanaleptycznych leków antydepresyjnych. Powodują zwiększenie stężenia neuroprzekaźnika serotoniny (5-hydroksytryptaminy) w przestrzeni międzysynaptycznej poprzez hamowanie jego wychwytu zwrotnego.

Szczegółowy opis tego leku:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do przepisanego Tobie leku przez lekarza specjalistę. Jest tam umieszczony szczegółowy wykaz, m.in. wskazań do leczenia, dawkowania (stosuj się do zaleceń lekarza prowadzącego), skutków ubocznych, interakcji, jak i działań niepożądanych.

Opis leku:

Oceń Escitalopram

Imię lub nick:

Twoja ocena skuteczności leku:

Zaburzenia, z którymi się zmagasz:

Ile miesięcy bierzesz ten lek:


Cena leku: złote

Twój komentarz na temat tego leku (np. efekty, dawkowanie, skutki uboczne, czy zmienił się obraz krwi):Przepisz token:

tok

Ocena internautów: 1.0 PRZEJDŹ DO FORUM

2018-09-17 · Sova · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: Stres pourazowy · Lek kupiony za: 20 zł · Ocena: 1

Zaczęłam od dawki 10mg przez pierwsze 10 dni, a potem przeszłam na 20mg. Lek przyjmowałam na noc w celu poprawy jakości snu. Niestety już po paru dniach przyjmowania leku wystąpiły niepożądane efekty uboczne: odrealnienie, duża agresja, chęć odizolowania, jadłowstęt, niechęć do czegokolwiek, poczucie nienawiści do chłopaka mimo jego wielkiego wsparcia i chęć rzucenia go w cholerę, chociaż nic złego nie zrobił. Pragnienie samotności, ucieczki przed wszystkim, problemy z koncentracją itp. Jeśli natomiast idzie o jego wpływ na moje zasypianie to tylko pogarsza sprawę, gdyż wściekła kręcę się po kilka godzin przed zaśnięciem. Mieszkanie go z alkoholem i/lub Xanaxem (1mg) trochę pomaga, ale niewiele. Bardzo niepolecam, choć każdy inaczej reaguje.

2014-02-21 · Ola · Leczenie tym lekiem trwa 12 miesięcy na: stany lękowe · Lek kupiony za: - zł · Ocena: 1

Słabo na mnie działa raz dobrze raz zle

2013-11-25 · king. · Leczenie tym lekiem trwa 1 miesiąc na: nerwica lękowa · Lek kupiony za: 28 zł · Ocena: 1

Lek biore19dzien.Do tej pory zmagam sie z okropnymi skutkami ubocznymi(od dwóch dni jakby trochę mniejsze),spotegowaly lęk paniczny,jadlowstret,brak sił,niechec do robienia czegokolwiek,polaczona z poddenerowaniem.A najgorsze jest uczucie odrealnienia,poczucie,ze zaraz sie oszaleje.Przed braniem lekow,oprócz napadów leku,nie mialam innych Ww odczuć.


© 2019 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie ogólnodostępnych danych. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę! info@lekipsychiatryczne.pl

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na info@lekipsychiatryczne.pl. Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny