Wpisz nazwę leku lub substancję czynną (bez dawki)

Nasi przyjaciele: https://endomed.net.pl/?dzial=depilacja-laserowa-torun-vectus-palomarMedycyna Estetyczna ToruńWynajem samochodów Toruń

Forum na temat Tianeptyna

Komentarze na temat Coaxil, Stablon, Tatinol

Wybierz dostępną opcję

STRONA GŁÓWNA KARTA LEKU

Imię lub nick:

Twój komentarz:Przepisz token:

tokKomentarze internautów:

2013-06-08 / Adam

Przy piciu jakiegokolwiek alkoholu przy stosowaniu leków wpływających na biochemię mózgu zawsze istnieje jakaś możliwość powikłań. Najczęściej się kończy (przy przekroczeniu pewnych granic) po prostu urwanym filmem i wymiotami. Nie doradzam czy pić czy nie, jednak wyzbywanie się piwka w życiu towarzyskim, uważam równie nierozsądne co picie zbyt dużo podczas leczenia. W końcu zarówno leczenie jak i terapia ma się wiązać z nabywaniem nowych kontaktów i podtrzymywaniu dotychczasowych - a nie ukrywajmy, wspólny grill, aż kusi aby wspólni wypić browarka ;))

2013-05-21 / karola

Mozna pic piwko przy coaxilu?

© 2019 Strona służy wyłącznie celom poglądowo-informacyjnym.

Zawarte na tej stronie materiały zostały stworzone na podstawie danych ogólniedostępnych w internecie. Leczeniem powinien kierować wyłącznie lekarz specjalista.

Jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś leku, daj znam znać - postaramy się możliwie szybko uzupełnić naszą bazę! info@lekipsychiatryczne.pl

Chcesz umieścić reklamę w tym serwisie lub podjąć współpracę? Napisz na info@lekipsychiatryczne.pl. Wystawiamy faktury VAT.

Leki psychiatryczne, psychotropowe | opinie, forum, komentarze, oceny